O nas

Jesteśmy profesjonalnym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, przeprowadziliśmy skutecznie ponad tysiąc czterysta transakcji.

Właściciel biura pracuje jako pośrednik nieruchomości od 1997 r. Początkowo we Wrocławiu, a od 2004 roku na terenie Świeradowa i okolic. Doświadczenie to poparte jest dziesiątkami specjalistycznych kursów i szkoleń oraz licencja zawodową nr 2393 nadaną przez Ministra Infrastruktury 28.11.2001 r.

Posiadamy największy wybór ofert na terenie Świeradowa i okolic. Zajmujemy się powiatem Lubański, Lwóweckim i częściowo Jeleniogórskim.

Informujemy, że nieruchomości naszych klientów reklamowane są przez nas na wszystkich wiodących portalach związanych z nieruchomościami. Jako że serwisy te współpracują z kilkoma portalami np. domiporta współpracuje z : www.gazeta.pl www.interia.pl www.onet.pl www.wp.pl daje to ok. 30 miejsc w Internecie w których można zobaczyć reklamowane przez nas oferty.

Oprócz tego oczywiście oferty reklamowane są na naszej stronie pod adresem www.scheiner.pl

W przypadku ofert na wyłączność oferty trafiają również do MLS Dospon. Jest to system wielokrotnego oferowania tej samej oferty przez różnych pośredników. Wszystkie biura zrzeszone w Dolnośląskim Zrzeszeniu Pośredników Nieruchomości mają pełny dostęp do takiej oferty i mogą reklamować ją jako swoją.

Zapewniamy Państwu profesjonalną i bezpieczną obsługę transakcji . Współpracujemy z notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami i budowlańcami którzy pomogą Państwu ocenić stan techniczny nieruchomości.

Z wyrazami szacunku Przemysław Scheiner

Zapraszamy do współpracy
SCHEINER Nieruchomości Świeradowskie
ul. Zakopiańska 8/2
59 850 Świeradów Zdrój

licencja pośrednika nr 2393